13 februari 2026

Terugblik VSK+E 2026

VSK 2026 – Orange Climate (52)

De VSK 2026 zit erop en we kijken terug op een sterke beursweek.

Vier dagen lang stonden we in het teken van techniek, innovatie en vooral veel inhoudelijke gesprekken over duurzame klimaatoplossingen.

Op onze stand spraken we installateurs, adviseurs en andere technische beslissers uit de utiliteitsbouw over actuele uitdagingen zoals netcongestie, energie-efficiëntie en comfort in gebouwen. Thema’s die spelen in de praktijk en waar slimme buffering, warmtepompen en luchtbehandeling steeds vaker samenkomen in één totaaloplossing.

De beurs gaf ons de kans om te laten zien waar Orange Climate voor staat: praktische techniek, doordachte oplossingen en samenwerking binnen onze groep. De interesse en de kwaliteit van de gesprekken bevestigen dat de markt volop in beweging is en openstaat voor innovatieve toepassingen.

Op deze pagina vindt u een sfeerimpressie van de week.

Met de opgedane inzichten en gesprekken bouwen we verder aan duurzame en toekomstbestendige klimaatoplossingen.

Samenwerken?

Neem voor meer informatie of een afspraak contact met ons op

Contact

Heb je vragen?

Contactpagina