Je Experts in Luchtverdeeltechniek

Ontmoet Team Orange in Holten

Welkom bij Team Orange in Holten, waar we meesters zijn in geavanceerde luchtverdeeltechniek. Ons team van toegewijde professionals is gespecialiseerd op gebied van roosters en appendages, zoals volumeregelaars en brandkleppen. Met onze diepgaande kennis en innovatieve benadering bieden we oplossingen die naadloos aansluiten op je specifieke behoeften in luchtbehandeling. Vertrouw op onze expertise voor een optimaal binnenklimaat, waarbij kwaliteit en klanttevredenheid altijd voorop staan. Maak kennis met Team Orange in Holten, waar elke uitdaging in luchtverdeeltechniek met deskundigheid en zorg wordt benaderd.
0002_DJI_0725

Jouw contactpersonen voor roosters en appendages

Portretfotografie Drunen – Holten (lowres) (3)
Casper Boon

Technisch commercieel adviseur

c.boon@orangeclimate.nl

0548 374 318
Portretfotografie Drunen – Holten (lowres) (2)
Job Roubos

Technisch commercieel adviseur

j.roubos@orangeclimate.nl

0548 374 304
Portretfotografie Drunen – Holten (lowres) (47)
Reinier Strokap

Hoofd binnendienst

r.strokap@orangeclimate.nl

0548 37 43 22
Portretfotografie Drunen – Holten (lowres) (43)
Hans Schuiling

Technisch commercieel adviseur

h.schuiling@orangeclimate.nl

0548 374 303
Portretfotografie Drunen – Holten (lowres) (119)
Joep Verwijmeren

Accountmanager Zuid

j.verwijmeren @orangeclimate.nl

06 - 47 51 32 15
IMG_6030
René Holtmann

Accountmanager Rayon Midden

r.holtman@orangeclimate.nl

06 - 83 67 33 18
IMG_1574
Jan Bosmans

Accountmanager Zuid - Roosters & appendages

j.bosmans@orangeclimate.nl

06 20 12 64 42
IMG_6085
Michel Albers

Accountmanager Noord - Roosters & appendages

m.albers@orangeclimate.nl

06 29 18 99 01